Faktury a reporty odesíláme elektronicky

01.08.2017

Vystavenou fakturu, její podrobnou přílohu vyúčtování a případně průvodní dopis máte v možnost odeslat elektronickou poštou. Všechny zmiňované dokumenty můžete sloučit do jediného PDF souboru (PDF merge).

Lze odeslat jednu fakturu individuálně nebo více dokladů najednou.

Najednou můžete odeslat i 100 faktur (v přehledu faktur menu [Akce]->[Hromadně odeslat faktury]. Systém se nebude snažit odesílat vše najednou, ale např. v intervalu každých 5 minut 5 poštovních zpráv (tak nebudete mail servery označeni jako spammer).

V kartě klienta jsou k vyplnění kontaktní média. Zde lze uvést e-mail adresu (nebo více adres), kam se má faktura odesílat. V kartě klienta je možné vybrat i šablonu textové e-mail zprávy.

Pokud náhodou potřebujete zastavit frontu odesílání zpráv nebo z fronty vyloučit některé zprávy, můžete tak učinit přes hlavní menu [DALŠÍ]->[Odeslaná pošta].

Do přehledu faktur si můžete vložit pole [Čas odeslání faktury], [Stav odeslání] a [Příjemce zprávy]. Podle sloupců lze samozřejmě filtrovat a třídit.

Poštovní zprávy se ve výchozím stavu odesílají přes centrální aplikační schránku.

Přes menu [Můj profil] si můžete nastavit vlastní SMTP účet a potom se veškerá vaše odeslaná pošta objeví i ve vašem poštovním klientovi (např. MS-OUTLOOK).


Z MARKTIME můžete odeslat poštou jakoukoliv tiskovou sestavu.

Lze i nastavit robota, který vybrané sestavy odesílá pravidelně ve vybranou hodinu na vybrané adresy.